Duyurular

UYAP e-satış Güncelleme Duyurusu

Genel Yazılar / Basın İlan Kurumu İşlemleri ekranında, Yayınlanacak Gazete seçim alanına “Genel İnternet Haber Sitesi” ve “Yerel İnternet Haber Sitesi (İl) seçenekleri eklenmiştir. Resmi ilan ve resmi reklam alan süreli yayınların gösterildiği Basın İlan Kurumu internet sitesine ulaşılabilmesi için ekrana kısayol eklenilmiştir.

Haciz & Mal & Satış / Haciz Mal ve Satış İşlemleri / Genel Satış Yazıları ekranında, “Taşınır Satış İlanı, Taşınmaz Satış İlanı, Yeni (Esatış) Taşınırın Satış İlanı, Yeni (Esatış) Taşınmazın Satış İlanı, Düzeltme İlanı” şablonlarının onay süreci tamamlanması sonrası Basın İlan Kurumu Resmi İlan Portalında yayınlanması için Basın İlan Kurumuna sistem tarafından gönderilebilmesi sağlanmıştır.
Bu ilanların İhalenin Sonuçlandırılması ekranından, yayından kaldırılması veya tekrar yayına alınması işlemlerinde de yapılan işlem hususunda Basın İlan Kurumuna sistem tarafından bilgi verilmesi sağlanmıştır.
Sistem tarafından yapılan işlemler Basın İlan Kurumu İşlemleri ekranından takip edilebilmektedir.

Ücretli olarak yayınlanacak olan Taşınır yada taşınmaz gazete satış ilanlarının Basın İlan Kurumu İşlemleri ekranından muhammen bedel toplamına dikkat edilerek gerekli seçimler yapılıp ek olarak gönderilmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu